PRAKTICKÉ INFO

ELDIS Dětský Super den je již tradiční akcí a jsme velice rádi, že i přes nelehkou situaci v souvislosti s pandemií pro Vás můžeme připravit letos jubilejní 20. ročník v sobotu 18. 9. 2021

 Můžeme Vás ubezpečit, že dodržíme veškerá hygienická opatření a areál bude dezinfikován. Prosíme Vás, abyste byli na akci ohleduplní vůči ostatním návštěvníkům a dodržovali rozestupy a základní pravidla hygieny.

Z organizačních důvodů nebudeme u vstupu na akci vyžadovat Covid testy. Budeme vám důvěřovat, nicméně vás prosíme, abyste byli zodpovědní a na test si před akcí zašli. Děkujeme.

KUDY K NÁM

Adresa: Dostihové závodiště Pardubice, Pražská 607, 530 02 Pardubice

AUTEM

Dostihové závodiště se nachází v okrajové části města Pardubic (výjezd z města směrem na Přelouč) a příjezdové cesty jsou značeny.

GPS souřadnice: 50.0223144N, 15.7457072E

Před vstupem do areálu je parkoviště zdarma.

KYVADLOVÁ DOPRAVA

Odjezdy kyvadlové dopravy z hlavního vlakového nádraží ze stanoviště č. 3.

Jízdní řád ke stažení ZDE.

VLAKEM

Pardubické hlavní nádraží se nachází pouhé 2 km od závodiště. Přímo před nádražím najdete zastávku MHD nebo si k nám uděláte pěknou cca půlhodinovou pěší procházku.


Celou trasu si případně hravě naplánujete ZDE.

AUTOBUSY MHD

Na Pardubické závodiště jedou linky MHD číslo:

8, 14, 15, 23, 24, 25 a 88.

Jízdní řády MHD naleznete na stránkách DPMP.

Nejlepší bude, když za námi z blízkého okolí dorazíte na kole či pěšky. Pomůžeme tak společně životnímu prostředí a uděláme něco pro své zdraví. Ale ať už dorazíte jakkoli, moc se na vás těšíme!